Kdo jsme

Hlavním posláním o. s. KAPPA-HELP je pomoc lidem, kteří se dostali do nepříznivé sociální situace a hrozí jim vyloučení na okraj společnosti - ať již z důvodů užívání drog, chudoby nebo života v sociálně vyloučené lokalitě.

Posláním NZDM-METRO je nabídnout dětem, dospívajícím a mladým dospělým pomoc, podporu, informace a zároveň poskytnout vhodnou alternativu k stereotypnímu trávení volného času. Přispíváme k rozvoji schopností, dovedností a vědomostí našich klientů. Prostřednictvím poskytovaných služeb pomáháme mladistvým ve složitých životních situacích a snažíme se zabránit potencionálnímu vzniku nežádoucích společenských jevů.  Stěžejním bodem je preventivní působení.

 

Petra Kadlecová, DiS

V organizaci pracuji od roku 2014. Mám vystudovanou sociální práci a pracuji jako sociální pracovník. Práce s dětmi a mládeží mě naplňuje, jsem ráda za otevřenost a upřímnost. Velmi důležitý je pro mě vztah s klientem. Každý vztah je jiný, ale něčím zajímavý a obohacující. Mám ráda úsměv na tváři, ale i pláč, může pomoci, proto se nebráním jakékoliv emoci. Ráda přemýšlím nad tím, co by pro naše klienty mohlo být přínosné, co by jim pomohlo ve složité cestě životem. Svůj volný čas ráda trávím se svou rodinou a se svými přáteli. Mám ráda jarní slunečné dny, které mi dodávají energii.

 

 

Mgr. Kristýna Vrzalová

Jsem optimistická, kreativní, pohodová a energická, také jsem upřímná, vnímavá a dobrosrdečná. Na NZDM - Metro pracuji jako sociální pracovník. Baví mě práce s dětmi a mládeží, ráda jsem jim nápomocna a oporou. Ráda se na NZDM věnuji jakýmkoliv společným aktivitám. Nevyhýbám se žádné slušné konverzaci, ba naopak ji ráda navážu. Odměnou je pro mě získaná důvěra klienta a následně projevený zájem o radu či pomoc.

Svůj volný čas věnuji rekreačně jezdectví, svým dvěma fenkám a své rodině. Bydlím na vesnici, která mi umožnila uskutečnit si svůj velký
dětský sen – vlastnit několik koní a mít svůj vlastní chov. Svou energii nabíjím vyjížďkami na koni do přírody nebo procházkami se psy.

 

Mgr. Diana Hlubková

Pracuji na NZDM – METRO jako pracovník v sociálních službách od roku 2013. Jsem kreativní a pečlivá a snažím se k těmto vlastnostem vést i klienty. Cením si důvěry, kterou mi klienti projeví. Ráda hraju společenské hry, čtu a chodím do divadla.

 

Anička Ryšková

Jmenuji se Anička a od ledna 2019 pracuji na NZDM-METRO. Je mi 21 let, baví mě povídání s lidmi, ale také užívání si ticha a samoty v lese. V současné době studuji 3. Ročník speciální pedagogiky – andragogiky na Univerzitě Palackého v Olomouci. Momentálně na NZDM-METRO dojíždím z Olomouce, kde bydlím se svými spolubydlícími. Mám ráda čtení zajímavých knížek. Nejradši začínám své ráno na balkóně s kávou (i v zimě).