Kdo jsme

Hlavním posláním o. s. KAPPA-HELP je pomoc lidem, kteří se dostali do nepříznivé sociální situace a hrozí jim vyloučení na okraj společnosti - ať již z důvodů užívání drog, chudoby nebo života v sociálně vyloučené lokalitě.

Posláním NZDM-METRO je nabídnout dětem, dospívajícím a mladým dospělým pomoc, podporu, informace a zároveň poskytnout vhodnou alternativu k stereotypnímu trávení volného času. Přispíváme k rozvoji schopností, dovedností a vědomostí našich klientů. Prostřednictvím poskytovaných služeb pomáháme mladistvým ve složitých životních situacích a snažíme se zabránit potencionálnímu vzniku nežádoucích společenských jevů.  Stěžejním bodem je preventivní působení.

 

Mgr. Kristýna Vrzalová

Jsem optimistická, kreativní, pohodová a energická, také jsem upřímná, vnímavá a dobrosrdečná. Na NZDM - Metro pracuji jako sociální pracovník. Baví mě práce s dětmi a mládeží, ráda jsem jim nápomocna a oporou. Ráda se na NZDM věnuji jakýmkoliv společným aktivitám. Nevyhýbám se žádné slušné konverzaci, ba naopak ji ráda navážu. Odměnou je pro mě získaná důvěra klienta a následně projevený zájem o radu či pomoc.

Svůj volný čas věnuji rekreačně jezdectví, svým dvěma fenkám a své rodině. Bydlím na vesnici, která mi umožnila uskutečnit si svůj velký
dětský sen – vlastnit několik koní a mít svůj vlastní chov. Svou energii nabíjím vyjížďkami na koni do přírody nebo procházkami se psy.

 

Mgr. Diana Hlubková

Pracuji na NZDM – METRO jako pracovník v sociálních službách od roku 2013. Jsem kreativní a pečlivá a snažím se k těmto vlastnostem vést i klienty. Cením si důvěry, kterou mi klienti projeví. Ráda hraju společenské hry, čtu a chodím do divadla.

 

Anička Ryšková

Jmenuji se Anička a od ledna 2019 pracuji na NZDM-METRO. Je mi 21 let, baví mě povídání s lidmi, ale také užívání si ticha a samoty v lese. V současné době studuji 3. Ročník speciální pedagogiky – andragogiky na Univerzitě Palackého v Olomouci. Momentálně na NZDM-METRO dojíždím z Olomouce, kde bydlím se svými spolubydlícími. Mám ráda čtení zajímavých knížek. Nejradši začínám své ráno na balkóně s kávou (i v zimě).