Kdo jsme

Posláním NZDM-METRO je nabídnout dětem, dospívajícím a mladým dospělým pomoc, podporu, informace a zároveň poskytnout vhodnou alternativu k stereotypnímu trávení volného času. Přispíváme k rozvoji schopností, dovedností a vědomostí našich klientů. Prostřednictvím poskytovaných služeb pomáháme mladistvým ve složitých životních situacích a snažíme se zabránit potencionálnímu vzniku nežádoucích společenských jevů.  Stěžejním bodem je preventivní působení.

 

Mgr. Diana Hlubková

V NZDM – METRO pracuji od roku 2013 jako pracovník v sociálních službách. Od dubna 2021 jsem vedoucí služby. Jsem pečlivá a kreativní. S klienty ráda sdílím jejich každodenní radosti i starosti, hraji společenské hry nebo stolní fotbal. Ve volném čase ráda čtu, chodím do divadla a tvořím.

 

Mgr. Kristýna Vrzalová

V NZDM - METRO pracuji od roku 2018. Jsem člověk energický, optimistický, empatický a s neustálým úsměvem. Ráda poznávám nové klienty a prohlubuji vztah s klienty stávajícími. Odměnou je pro mě získaná důvěra a následně projevený zájem o radu či pomoc. Svůj volný čas nejraději trávím se svou rodinou, se svými psy a koňmi.

 

Anička Ryšková

V NZDM - METRO pracuji od roku 2019. Během této doby jsem mohla poznat řadu zajímavých lidí a ujistit se, že to, co dělám, mě opravdu baví a naplňuje. Jsem optimistická a veselá, miluji zvířata, humor a dny, kdy nic nemusím dělat. Nejradši začínám své ráno na balkóně s kávou (i v zimě). Nejsem zdejší. Do Přerova dojíždím z Olomouce, která je pro mě srdeční záležitostí.